Ансамбль народної музики "Бревіс"

Ансамбль народної музики "Бревіс"

створений навесні 2010 року. У репертуарі – класичні мініатюри, обробки народних пісенних і танцювальних мелодій різних регіонів України, а також країн Карпатського регіону: Молдова, Румунія, Словакія, Польща, Угорщина, інструментальні композиції, створені на основі мелосу Карпат.

Окреме місце в репертуарі ансамблю займають твори в аранжуванні керівника ансамблю – Ярослава Бибика. За короткий час колектив здобув популярність у глядача.

Ансамбль народної музики «Бревіс» є учасником Всеукраїнського проекту «Схід-Захід» (м. Донецьк, 2010), в рамках фестивалю «Коляда в Європі» (м. Нова Суль, Республіка Польща, 2012), Дні української культури (м. Зелена Гура, Республіка Польща, 2012), Всеукраїнського фестивалю «Прикарпатська весна» (м. Івано-Франківськ), Міжнародного етнокультурного фестивалю країн Карпатського Єврорегіону «Карпатський простір» (сцена на площі І. Франка, 2019), першого фестивалю музичного мистецтва «Mariupol Classic», 240-річчя міста Маріуполь та відкриття Маріупольської камерної філармонії (концертний зал Маріупольської філармонії, 2018), а також давали концерт для воїнів 72 ОМБР ЗСУ (Світлодарська Дуга) та численних музичних фестивалях.

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК - ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ ЯРОСЛАВ БИБИК

Навчався по класу скрипки в професора Празької консерваторії Йозефа Сука (1979 – 1981).
Лауреат (ІІ премія) Всесоюзного конкурсу до 40-річчя Перемоги у ВВ (м. Київ, 1985), учасник міжнародних фестивалів у м. Пілзень (Чехія, 1986), м. Копенгаген (Данія, 1987), м. Дебрецен (Угорщина, 1988). Гастролював у Великобританії, Канаді, Франції, Швеції, Італії, Бельгії, Польщі, Болгарії, Румунії та інших країнах.
2018 р. – указом президента присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».
2019р. – нагороджений медаллю за заслуги перед Прикарпаттям.

Відтворити відео
Догори