ДЖАЗ-ГРУПА "ART PRESTIGE"

Джаз-група «ART PRESTIGE» – джазовий колектив, сторений в 2009 році.

Засновником та керівником колективу є контрабасист, бас-гітарист, композитор та аранжувальник Арсен Бучинський.

Філософія колективу – це поєднання стилів jazz, fusion, be-bop, latin, blues, reggae, та бажання максимально зрозуміло донести до слухача складну та емоційно насичену музику. Таке поєднання стало можливим у авторських композиціях Арсена Бучинського, а також піаніста Романа Микитюка, які складають основу репертуару колективу.

“ART PRESTIGE” – учасник багатьох проєктів та фестивалів, серед яких: Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» ( м.Київ), Міжнародний джазовий фестиваль «Jazz Bez», Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів» (м.Ужгород), фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна» (м.Івано-Франківськ), Форум молодої музики (м.Вінниця) та ін.

Колектив бере активну концертну участь в житті свого міста, гастролює багатьма містами України, отримує схвальні відгуки преси та визнання публіки.

У 2018 році силами Арсена Бучинського та музикантів джаз-групи “ART PRESTIGE” було започатковано джазовий фестиваль “JAZZ MOGO MISTA”, що дозволило запрошувати в Івано-Франківськ джазових та блюзових виконавців з України, Європи та США.

З часу створення “ART PRESTIGE” працює в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк.

склад:

Арсен Бучинський – контрабас, бас-гітара,

Роман Гродзінський- гітара,

Андрій Гаргат – саксофон,

Роман Микитюк – фортепіано, клавішні,

Євген Якимович – ударні.

 

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК АРСЕН БУЧИНСЬКИЙ

Бучинський Арсен Борисович (н. 17.04.1982, м.Івано-Франківськ) – укр. музикант, контрабасист, бас гітарист, композитор, аранжувальник.

Під час навчання в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника (закінчив в 2008 р., спец. контрабас, фагот) розпочав роботу на посаді артиста соліста-інструменталіста, аранжувальника, автора концертних програм, дизайнера афіш, буклетів та веб-ресурсів академічного камерного оркестру “Harmonia Nobile” Івано-Франківської обласної філармонії ім. Іри Маланюк.

В 2009 році став ініціатором створення та художнім керівником джаз-групи “ART PRESTSGE” при філармонії. Під його керівництвом джаз-група бере активну участь в міжнародних фестивалях : Міжнародний джазаовий фестиваль “UnityKyiv 2019”, Міжнародний джаз-фестиваль «Jazz Bez» (2011-2016), Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів» (м.Ужгород, 2013,2017), фестиваль професійного музичного мистецтва «Прикарпатська весна» (м.Івано-Франківськ, 2011-2020), Форум молодої музики (м.Вінниця, 2016). В 2018 році організував фестиваль “Jazz Mogo Mista” в Івано-Франківську.

Арсен Бучинський успішно поєднує виконавську діяльність з композиторською творчістю та аранжуванням. Його композиції часто звучать в концертах «Harmonia Nobile» та «Art Prestige».

ART PRESTIGE JAZZ GROUP ФОТО 1
Відтворити відео
Догори