Пірус Владислав Володимирович

Пірус Владислав Володимирович

Провідний концертмейстер кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Свою творчу діяльність розпочав у 1995 році (в 16-ти річному віці), як концертмейстер та вже впродовж 20-ти років є незмінним концертмейстером народного артиста України Володимира Піруса. У цей час розвинув масштабну гастрольно-концертну діяльність з різними творчими колективами на теренах області та України:

• з 1999 р. – соліст-інструменталіст муніципального естрадно- симфонічного оркестру м. Івано-Франківська;

• з 2001 р. – провідний концертмейстер кафедри співу Інституту

мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника;

• з 2005 р. – артист муніципального хору «Галицькі Передзвони»;

• з 2009 р. – соліст-інструменталіст Академічного камерного оркестру «Harmonia Nobile» Івано-Франківської обласної філармонії;

• в період з 2003 до 2005 рр. та з 2006 до 2008 рр. працював солістом- інструменталістом Сеульського естрадно-симфонічного оркестру (Seoul Pops Orchestra), м. Сеул, Південна Корея.

Також гастролював в Німеччині, Польщі, Австрії.

За роки творчої діяльності Владислав Пірус належно поцінований громадськістю та нагороджений грамотами, дипломами та подяками: управління культури Івано-Франківської ОДА, управління культури Івано-Франківського міськвиконкому, Івано-Франківської обласної філармонії, ІІ-а премія концертмейстера конкурсу «Воля» в м. Івано-Франківську (1997), Гран-прі міжнародного фестивалю «Фортепіанна музика ХХ ст.» в м. Києві (2000), дипломант фестивалю органної та камерної музики в м. Хмельницькому (2010), дипломант «Кращий концертмейстер конкурсу» П’ятого Всеукраїнського відкритого конкурсу молодих вокалістів імені Іри Маланюк (2015), учасник Першого Міжнародного фестивалю ретро-музики ім. Б. Весоловського (м. Львів, 2015).

Догори