Дорога до Перемоги
18:00 to 19:30 - 19.05.2023
Івано-Франківська Обласна Філармонія імені Іри Маланюк, м. Івано-Франківськ вул. Л. Курбаса, 3 Як добратися

За підтримки Світлани Онищук – голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації 19, 20, 21 травня 2023 на Івано-Франківщині пройдуть концерти «Команди А» в рамках благодійного туру «Дорога до Перемоги». Організатор благодійного концертного туру –  Благодійний фонд «Майбутнє України 2050», за підтримки Радіо П’ятниця. Благодійні концерти за участі Ніни Матвієнко та відомих артистів України пройдуть у м. Івано-Франківськ, м. Калуш, м. Коломия на підтримку Збройних сил України.
«Команда А»  – це артисти, які свідомо залишилися в Україні, щоб бути з українським народом у найскладніші часи. На початку повномаштабного вторгнення вони об’єдналися в творчу команду, щоб влаштовувати благодійні концерти на підтримку ВПО, медиків, діток, військових і всіх мирних жителів України. За час повномаштабного вторгнення «Команда А» дала понад 100 благодійних концертів у 13 областях України.

Склад «Команди А»

✅Ніна Матвієнко – українська співачка та акторка, Герой України, народна артистка України,  українська душа народної пісні! Своїми творами вона не тільки зберігає силу народного духу, а й поширює його у світі. Артистка з великим успіхом гастролювала в Мексиці, Канаді, США, Чехії, Польщі, Фінляндії, Кореї, Франції, країнах Латинської Америки. У репертуарі співачки багато народних пісень, серед них обрядові, ліричні, гумористичні, пісні-балади, українські пісні XVII—XVIII сторіччя.
✅Артур Боссо – один із найромантичніших представників українського шоу-бізнесу. Його пісні присвячені неймовірним жінкам і сильним чоловікам, а нинішня діяльність повністю присвячена благодійності. Саме він ідейний натхненник та лідер «Команди А», що на початку повномасштабного російського вторгнення в Україну організував артистів для виступів задля допомоги захисникам.
✅Анна Добриднєва –  співачка, автор пісень, продюсер, телеведуча, викладач, володарка премії «Гордість та краса України» та учасниця доброчинних заходів. Окрім культурного внеску, Анна співзасновниця українського апсайкл-кутюр проекту  «Anna Dobrydneva™ by Sadnytskyy». Вона активний діяч України, що покращує життя у різних сферах.
✅Амадор Лопес – співак, хореограф, теле-радіо ведучий та шоумен з латиноамериканським серцем і українською душею та вже офіційно з Українським паспортом! Активно займається благодійною діяльністю. З початку повномасштабного вторгнення провів більше 120 благодійних концертів для дітей, військових та представників критичної інфраструктури; більше 50 танцювальних майстер-класів для дітей-біженців як в Україні, так і за кордоном.
✅Ауріка Ротару – українська співачка, народна артистка України, молодша сестра Софії Ротару. Народна артистка України, що своїми піснями підкорила не тільки Україну, а й такі країни як Австрію, Німеччину, Канаду, США, Ізраїль. Впродовж усієї кар’єри активно займається благодійсністю виступаючи для дітей у дитячих будинках, людей з інвалідністю, а наразі допомагає допомагати нашим захисникам.

Organizer

Schedule

  • 18:00 - 19:30 :

Експортувати подію

Location

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори