ДУХОВА ПАЛІТРА
18:00 to 19:30 - 16.10.2023
Івано-Франківська Обласна Філармонія імені Іри Маланюк, м. Івано-Франківськ вул. Л. Курбаса, 3 Як добратися

16 жовтня о 18:00 запрошуємо Вас до Камерної зали на концерт “Духовна палітра”.

Програма концерту:
К. Рейнеке – Тріо для валторни, кларнета та роялю (Ор.274)
Е. Евейзен – Тріо для валторни, флейти та роялю (І ч.)
Р. Петерсон – Тріо №1 для флейти, кларнету і роялю.

Склад виконавців:
Маргарита Яковенко – флейта (м. Київ)
Мар’ян Пукаляк – кларнет (Івано-Франківськ – Київ)
Олег Недашківський – валторна (м. Київ)
Діана Верле – рояль (Івано-Франківськ – Київ )

Відомості про виконавців:

Маргарита Яковенко (флейта)
Артистка оркестру Київської опери, викладач кафедри деревʼяних духових інструментів НМАУ ім.П.І.Чайковського, лауреат національних та міжнародних конкурсів. Народилася в м.Києві, закінчила Національну музичну академію України ім.П.І.Чайковського в 2019 році у класі викладача Неугоднікова С.О. Від початку війни виступала сольно у Варшаві, Ґданську та інших містах Польщі, популяризуючи українську музику. Була членом журі Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців на деревʼяних духових інструментах ім.В.М. Апатського у 2021, 2023рр. Наразі навчається у творчій аспірантурі НМАУ.

 

Діана Верле (фортепіано)
Народилась в місті Івано-Франківськ 27 липня 1998 року. Закінчила Івано-Франківське музичне училище ім. Д. Січинського. У 2023 році закінчила магістратуру в Національній музичній академії України за спеціальністю фортепіано у професора, заслуженого діяча мистецтв України Тетяни Рощиної. Діана є лауреатом численних всеукраїнських та міжнародних конкурсів, таких як “Nouvelles Etoiles music competition” Франція, “Golden Time Talent” Велика Британія, “21th Century Art”, “Modern Music Workshop”, “Stankovych international competition” Україна та інші. Учасник фестивалів «Київські музичні премʼєри», “Kyiv music Fest”, «Нова музика в Україні» в складі камерних ансамблів. Бере участь у концертах як солістка, у складі камерного та фортепіанного ансамблів. Працює артистом оркестру в «Київській опері» (Київський муніципальний академічний театр опери та балету для дітей та юнацтва).

 

Олег Недашківський (валторна)
Студент Національної музичної академії України (магістратура). Лауреат національних та міжнародних конкурсів. Концертмейстер групи валторн симфонічного оркестру «Національного академічного театру оперети», та «Київської опери»(Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва). Народився в Малині (Житомирська обл.), де навчався з 2007 року в школі мистецтв, клас Олексієнка Володимира Петровича. З 2014 по 2018 навчався в Тернопільському музичному училищі ім. С. Крушельницької, клас Кушнірика Мирослава Марʼяновича. З 2018 навчається в Національній музичній академії України, клас Токаренка Олександра Григоровича. До війни гастролював з багатьма провідними оркестрами України (Київські Віртуози, Київська Камерата, Національний симфонічний оркестр України, оркестр Національної оперети, оркестр оперної студії). Активно виступає запрошеним валторністом в різних оркестрах України (INSO Львів, Київська Камерата, оркестр Національного будинку музики, Київський камерний оркестр), також в камерному ансамблі «Київ-Брасс». Активно гастролює з симфонічним оркестром K&K Philarmoniker (диригенти Maximilian Kendlinger та Mathias Kendlinger), та іншими провідними оркестрами України. Брав участь у постановках сучасних опер Nova Opera – Gaz (Київ, Відень, Нью-Йорк),Opera Lingua. Брав участь в майстер-класі Давіда Джонсона (організований завдяки Vere Music Fund). Відвідував уроки Крістіана Ламперта (професор HKB Bern та FHNW Basel).

 

Мар’ян Пукаляк (кларнет)
Народився в місті Івано-Франківськ (Захід України) 11 березня 2000 року. Закінчив педагогічну студію та Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського під керівництвом Володимира Пукаляка (2009-2018), потім став студентом Національної музичної академії України імені Чайковського у класі проф. Романа Вовка. Мар’ян Пукаляк є лауреатом та переможцем конкурсів, серед яких: Всесвітній конкурс кларнетистів Silverstein (премія Shining Talent, 2021), Всеукраїнський конкурс молодих виконавців духових та барабанщиків імені В’ячелава Старченка (Гран-прі, 2023). Учасник концертних програм Національного академічного духового оркестру України, Національного будинку вчених, Національного будинку органної та камерної музики України, Kyiv Classic Orchestra, Kyiv New Opera Orchestra, Національного камерного ансамблю «Київські солісти», Національного камерного ансамблю “Київська камерата” та інших концертних колективів України. Як соліст, Мар’ян виконував різноманітні програми, зокрема з такими колективами як: Національний президентський симфонічний оркестр України (диригент Василь Василенко), Симфонічний оркестр Оперної студії НМАУ (диригент Сергій Голубничий), Івано-Франківський академічний симфонічний оркестр (диригент Сергій Черняк), Академічний камерний оркестр “Harmoniia Nobile” (художній керівник Наталія Мандрика), Симфонічний оркестр Українського радіо (диригент Володимир Шейко), Камерний оркестр Рівненської Обласної Філармонії. На даний момент Мар’ян Пукаляк є артистом оркестру Національної опери України імені Шевченка та солістом-кларнетистом “Київської опери” (Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва).

Organizer

Schedule

  • 18:00 - 19:30 :

Експортувати подію

Location

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори