ОКРИЛЕНІ БАНДУРОЮ
18:30 to 20:00 - 28.11.2023
Івано-Франківська Обласна Філармонія імені Іри Маланюк, м. Івано-Франківськ вул. Л. Курбаса, 3 Як добратися

Бандура є символом збереження високої духовної складової народного життя України, а основним завданням кобзарства вважалося “будити народ”, очевидно, з напівсну забуття власної історії. Співці-музиканти, найславетніший з яких Боян (співець доби Київської русі), грали на кобзах, козацьких лютнях, бандурах, бандурках, торбанах, лірах і мандрували селами та містами старовинної України. Попри надскладні й трагічні події знищення, забуття та переусвідомлення важливості ролі бандурного мистецтва, сьогодні ми пам’ятаємо та плекаємо, шануємо та творимо його.
Саме тому 28 листопада о 18:30 год. вам варто відвідати концертну програму “ОКРИЛЕНІ БАНДУРОЮ”, за участю народного артиста України Романа ГРИНЬКІВА, заслуженої артистки України Лариси ДЕДЮХ та ансамблю бандуристів “METAMORFOSI” у складі: Надії ШЕЙГЕЦ та Ірини КОПІЙЧУК.
У програмі – авторські твори Р. Гриньківа, народні пісні та романси.

Усвідомлення культурної самобутності та самодостатності впливає на усвідомлення своєї національної ідентичності, котру формує знання, розуміння та відчуття власної музичної історії.

Ведучий – Ігор Чепіль.

Organizer

Schedule

  • 18:30 - 20:00 :

Експортувати подію

Location

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори