STABAT MATER
18:30 to 20:00 - 18.04.2024
Івано-Франківська Обласна Філармонія імені Іри Маланюк, м. Івано-Франківськ вул. Л. Курбаса, 3 Як добратися

«STABAT MATER» Джованні Баттіста ПЕРГОЛЕЗІ
Надія АБРАМЧУК (мецо-сопрано), Анастасія МИХАЙЛІВ (сопрано)
струнний ансамбль «QUATTRO CORDE»
Івано-Франківської обласної філармонії імені Іри Маланюк
Художній керівник та концертмейстер – Анжела ПРИХОДЬКО
Ведуча – Христина КОБИЛЬЧУК

«STABAT MATER» – римський католицький гімн, який використовується в Літургії Церкви під час Великого Посту. Автором вірша про скорботу Божої Матері біля підніжжя Хреста вважається італійський поет XIII століття Якопоне да Тоді. Давня молитва, яка розпочинається словами «Stabat Mater dolorosa» («Мати зажурена стояла») має безліч мистецьких версій різних форм і стилів.
Камерна кантата «STABAT MATER» Джованні Баттіста ПЕРГОЛЕЗІ – один з найвеличніших творів європейської музики. Саме «Stabat Mater», створена незадовго до смерті, стала найвідомішим духовним твором італійського композитора, що не втрачає популярності і в наш час.
У божественній музиці геніального твору крізь смуток проглядає ніжність, світло та надія. Це прониклива оповідь про людські почуття, довершено змальована меланхолійними, безмежно красивими звуковими барвами.
Твір, який набуває нових сенсів в українських реаліях та співзвучний нашому сьогоденню. Адже зображення Марії, яка оплакує свого Сина, стало символом розради для кожного, хто страждає від втрати близької людини.
Квитки в касі філармонії та онлайн:
https://ivanofrankovsk.karabas.com/ua/stabat-mater/order/

Organizer

Schedule

  • 18:30 - 20:00 :

Експортувати подію

Location

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори