Рішенням Ради оборони області, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської обласної військової адміністрації від 14.09.2022 №329, інформуємо щодо вимог для впорядкування розгляду звернень відносно проведення в області культурно-масових заходів.

Заходи, організаторами яких є творчі спілки, установи, організації, ПП, фізичні особи та інші суб’єкти господарювання і проводяться в приміщеннях обласних підвідомчих установ, інших комунальних закладів обласного рівня, закладах культури державної форми власності, відбуваються за умови надання орендарю дозволу Ради оборони області на проведення заходу. Організатор заходу не пізніше 10 робочих днів до проведення заходу звертається за отриманням дозволу до ради оборони області листом (який подається особисто, поштою, в тому числі на електронну пошту Ifrda@if.gov.ua). У повідомленні організатор заходу має зазначити: дату проведення, час початку та тривалість мирного зібрання; мету проведення, місце або маршрут; ПІБ організатора та відповідальної особи; інформацію про намір встановлення тимчасових споруд та використання звукопідсилювальної техніки.

У разі повітряної тривоги необхідно негайно припинити масовий захід, сповістити про повітряну тривогу учасників та забезпечити їх евакуацію.

Дане питання погоджене на засіданні Ради оборони області 27.09.2022 року і підлягає обов’язковому виконанню.

Догори